خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
پیک موتوری آنلاین
چطور پسر یا دختری را عاشق خود کنم
خرید گیفت کارت
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
آموزش آشپزی ایرانی
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
لوله استیل
سه ویژگی مهم و کلی برای انتخاب هتل که به شما کمک می‌کند

رزرو هتل

رزرو هتل

سه ویژگی مهم و کلی برای انتخاب هتل که به شما کمک می‌کند

 

1- ستاره‌ی هتل، 2- Score و 3- تعداد review. هرچقدر تعداد این سه گزینه‌ بالاتر باشد، هتل بهتری منتظر شماست.  شاید پیش خودتان فکر کنید که ستاره‌های رزرو هتل و امتیاز آن (Score) مورد اعتماد نیست. اما این را مطمئن باشید که بوکینگ قوانین بسیار سخت‌گیرانه‌ای در این زمینه دارد و به هیچ‌وجه امتیاز و ستاره‌ای بدون نظرات کاربران و بازرسان شرکت به ثبت نمی‌رسد.

نحوه‌ی امتیازگیری هر هتلی با توجه به امتیاز (Score) مسافران است که در آن هتل اقامت داشتند. بعد از اینکه مدت اقامت شما تمام شد و به خانه برگشتید، از طرف بوکینگ برای شما ایمیلی ارسال می‌شود و از شما می‌خواهد که نظرات و امتیاز خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. در نتیجه کسی بدون نرفتن به هتلی نمی‌تواند امتیازش را ثبت کند. این تفاوتی است که بوکینگ با سایت معتبر تریپ ادوایزر دارد. در تریپ ادوایزر همه‌ی افراد بدون رفتن به محل اقامت مورد نظر، می‌توانند نظرشان را بگویند یا امتیاز بدهند.

بوکینگ تمامی سوالات و نگرانی‌های یک مسافر را بررسی کرده و در صفحه‌ی هر هتلی و محل اقامتی به آن‌ها می‌پردازد. هر چیزی که فکرش را بکنید، پیدا خواهید کرد. از لوکیشن هتل تا نوع سرویس بهداشتی.

 عکس‌های واقع‌بینانه از رزرو هتل در بخش معرفی قرار گرفته که می‌توانید با صبر و حوصله نگاهشان کنید و در کنارش نظرات کاربران را بخوانید تا تصوری قوی‌تر داشته باشید.

 برچسب ها : بوکینگ,رزرو هتل,هتل,مسافر,

+ نوشته شده در پنجشنبه 20 دی 1397 توسط رزرو هتل |